سونو الاستو

 

الاستوگرافی

یکی از دستگاههای تصویربرداری و سونوگرافی که می تواند به تشخیص دقیق تر و بهتر توده های سرطانی و توده های خوش خیم مناطق مختلف بدن بپردازد الاستوگرافی و یا اسکن الاستو است.

الاستوگرافی یک فناوری جدیدی برای تشخیص بافت سرطانی است، این فناوری یک روش غیرتهاجمی تصویر برداری سونوگرافی است که می‌تواند بافت‌های خوش خیم را از بد خیم تشخیص دهد.

عملکرد تشخیصی درست می تواند در زمان کمتر و با هزینه کمتر و همچنین به روشهای کمتر تهاجمی به تشخیص توده ها بپردازد و چنین تصویربرداری با کمک دستگاه الاستوگرافی می تواند دقت بالاتری را در نمایان کردن توده های پر خطر نسبت به توده های کم خطر داشته باشد و از انجام بیوپسی های بی مورد و تعداد تشخیص های نادرست کم کند.

مرکز تصویربرداری تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان لاله مجهز به دستگاههای پیشرفته و به روز در زمینه انواع تصویربرداری از جمله اسکن الاستو است و با وجود پزشکان و اساتید فوق تخصص در زمینه رادیولوژی با استفاده از جدید ترین متدها در تشخیص انواع توده های خوش خیم و بدخیم، توانسته است تا نتایج خوب و ممتازی را در این زمینه به دست بیاورد.

 

 

آیا برای انجام الاستوگرافی آمادگی خاصی لازم است؟

برای انجام تست الاستوگرافی  نیازی به بستری شدن نیست.  این روش بدون درد و خونریزی بوده و نتیجه آن در مدت زمان کوتاهی در اختیار بیمار قرار می گیرد. فقط لازم است که بیمار قبل از الاستوگرافی 8 تا 12 ساعت ناشتا باشد و برای تفسیرونتیجه گیری بهتر یک سری آزمایشات را انجام دهد.

مرکز تصویربرداری تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان لاله مجهز به دستگاههای پیشرفته و به روز در زمینه انواع تصویربرداری از جمله اسکن الاستو است و با وجود پزشکان و اساتید فوق تخصص در زمینه رادیولوژی با استفاده از جدید ترین متدهای کم تهاجمی در تشخیص انواع توده های خوش خیم و بدخیم، توانسته است تا نتایج خوب و ممتازی را در این زمینه به دست بیاورد.

 

پس از انجام آزمون حاضر بودن ریپورت پزشک به وسیله پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.

جهت دریافت جواب پزشک همه روزه غیر از روزهای کاری از ساعت 8 صبح الی 18 بعد از ظهر به صورت حضوری مراجعه نمایید و یا از خدمات غیرحضوری از طریق سایت بیمارستان به آدرس http://www.laleh-hospital.com/forms/login/laboratory/service-answer  در قسمت خدمات آنلاین با استفاده از شماره شناسایی و شماره پرونده مندرج در قبض جهت username  و password استفاده نمایید.

تماس فقط از طریق واتساپ با شماره  09393735795 امکان پذیر می باشد.

خدمات انجام شده در بخش تصویربرداری، قابلیت چاپ تصاویر بر روی CD  و  همچنین امکان ارسال لينك تصاوير به صورت واتساپ و يا ايميل را دارا می باشند.

 

تور مجازی بیمارستان لاله