سي تي اسكن ساير ارگانها

 

سي تي اسكن  high resolution و ultra high resolution براي بررسي ريه و ساير ارگانها

با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته می‌توان از طریق دوز پایین اشعه تصویرهای دقیقی را از محل مورد نظر در بدن به دست آورد بدون اینکه نگران خطرات آن باشیم.

پس از کشف اشعه ایکس انقلابی در تشخیص بیماری‌ها از طریق تصویر برداری ایجاد شد و در واقع رادیولوژی امروزه نقطه تلاقی علم و تکنولوژی به شمار می‌رود.

با استفاده از تصویر برداری پیشرفته و دستگاه‌های مجهز می‌توان به تشخیص زودرس بیماری‌ها دست پیدا کرد در حالی که از مضرات اشعه یونیزان نیز در امان بمانیم.

مرکز تصویربرداری تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان لاله این افتخار را دارد که با استفاده از مجهزترین دستگاه ها و خبره ترین متخصصان در خدمت هموطنان گرامی باشد.

 

 

پس از انجام آزمون آماده بودن ریپورت پزشک به وسیله پیامک به اطلاع شما خواهد رسید .

جهت دریافت جواب پزشک همه روزه غیر از روزهای کاری از ساعت 8 صبح الی 18 بعد از ظهر به صورت حضوری مراجعه نمایید و یا از خدمات غیرحضوری از طریق سایت بیمارستان به آدرس http://www.laleh-hospital.com/forms/login/laboratory/service-answer در قسمت خدمات آنلاین با استفاده از شماره شناسایی و شماره پرونده مندرج در قبض جهت username  و password استفاده نمایید .

همچنین از طریق واتساپ با شماره  09393735795 میتوانید با مرکز تصویربرداری در تماس باشید .

خدمات انجام شده در بخش تصویربرداری، قابلیت چاپ تصاویر بر روی CD  و  همچنین امکان ارسال لينك تصاوير به صورت واتساپ و يا ايميل را دارا می باشند .

تور مجازی بیمارستان لاله