ابراهيم زنوزي
تخصص: ارتوپدي
برنامه کلینیک: سه شنبه بعدازظهر -
ابراهيم عرب پناهان
تخصص: ارتوپدي
برنامه کلینیک: چهارشنبه صبح -
ابوالحسن غني پور
تخصص: اطفال
برنامه کلینیک: شنبه بعدازظهر - دوشنبه بعدازظهر - چهارشنبه بعدازظهر - پنجشنبه صبح -
ابوالفضل نصيريان
تخصص: داخلي
برنامه کلینیک: یکشنبه صبح - سه شنبه صبح -
احسان آراسته
تخصص: جراحي-پلاستيك-ترميمي
برنامه کلینیک: یکشنبه بعدازظهر - سه شنبه بعدازظهر -
احمد شهلا
تخصص: ارتوپدي
برنامه کلینیک: شنبه بعدازظهر - پنجشنبه بعدازظهر -
احمد ناصرشريف
تخصص: گوش-حلق-بيني
برنامه کلینیک: یکشنبه بعدازظهر -
احمددانشي
تخصص: گوش-حلق-بيني
برنامه کلینیک: سه شنبه بعدازظهر -
اسماعيل عباسي حجي
تخصص: ارتوپدي
برنامه کلینیک: شنبه 10-12:30 - سه شنبه 10-12:30 -
افشين اوركي روشن پور
تخصص: دندانپزشكي
برنامه کلینیک: شنبه صبح و بعدازظهر - یکشنبه صبح و بعدازظهر - دوشنبه صبح و بعدازظهر - سه شنبه صبح و بعدازظهر - چهارشنبه صبح و بعدازظهر - پنجشنبه صبح و بعدازظهر -
افشين غفرانيها
تخصص: داخلي-قلب
برنامه کلینیک: سه شنبه بعدازظهر -
اميدپويان
تخصص: اورولوژي
برنامه کلینیک: شنبه صبح -
اميرعلي مهربان فر
تخصص: داخلي-قلب
برنامه کلینیک: شنبه بعدازظهر - چهارشنبه صبح - پنجشنبه صبح -
امين احتشامي افشار
تخصص: ريه
برنامه کلینیک: دوشنبه بعدازظهر - سه شنبه صبح - چهارشنبه بعدازظهر -
بهروز موحد
تخصص: زنان-زايمان
برنامه کلینیک: دوشنبه صبح و بعدازظهر -
پريدخت نخستين داوري
تخصص: فوق تخصص قلب كودكان
برنامه کلینیک: یکشنبه صبح - سه شنبه صبح -
پريسا مقتدايي
تخصص: زنان-زايمان
برنامه کلینیک: سه شنبه صبح -
جاويد صادقيان
تخصص: گوش-حلق-بيني
برنامه کلینیک: شنبه صبح و بعدازظهر - چهارشنبه صبح -
جواد باستار
تخصص: جراح تراكس قلب
برنامه کلینیک: شنبه صبح - یکشنبه صبح و بعدازظهر - دوشنبه صبح - سه شنبه صبح - چهارشنبه صبح - پنجشنبه صبح -
جوادقادري نيري
تخصص: زنان-زايمان
برنامه کلینیک: چهارشنبه صبح -
حجت اله سادات باريكاني
تخصص: چشم-پزشكي
برنامه کلینیک: شنبه صبح و بعدازظهر - یکشنبه صبح و بعدازظهر - دوشنبه صبح و بعدازظهر - سه شنبه صبح و بعدازظهر - چهارشنبه صبح و بعدازظهر - پنجشنبه صبح و بعدازظهر -
حسام عبدالحسين پور
تخصص: جراحي-مغزواعصاب
برنامه کلینیک: یکشنبه بعدازظهر -
حسين اسديان
تخصص: داخلي-غدد
برنامه کلینیک: چهارشنبه صبح(يكهفته در ميان) -
حسين پورمحموديان
تخصص: نورولژي-داخلي-مغزواعصاب
برنامه کلینیک: شنبه صبح - دوشنبه صبح - چهارشنبه صبح -
حسين نيك نفس
تخصص: ارتوپدي
برنامه کلینیک: یکشنبه صبح - دوشنبه صبح - چهارشنبه صبح -
حميدخردمند
تخصص: جراحي-مغزواعصاب
برنامه کلینیک: یکشنبه صبح - پنجشنبه صبح -
حميدفريدراد
تخصص: زنان-زايمان
برنامه کلینیک: چهارشنبه صبح و بعدازظهر -
خليل ضيائي
تخصص: زنان-زايمان
برنامه کلینیک: یکشنبه بعدازظهر - دوشنبه صبح -
رسول فرج الهي
تخصص: گوش-حلق-بيني
برنامه کلینیک: سه شنبه صبح -
رضا چايچيان
تخصص: گوش-حلق-بيني
برنامه کلینیک: یکشنبه صبح -
رمضانعلي شريفيان
تخصص: داخلي-خون
برنامه کلینیک: سه شنبه بعدازظهر -
ريحان ظهيرميردامادي
تخصص: زنان-زايمان
برنامه کلینیک: یکشنبه صبح -
ژاله بيوك پور
تخصص: زنان-زايمان
برنامه کلینیک: یکشنبه صبح - دوشنبه بعدازظهر -
سياوش جاويدان
تخصص: زنان-زايمان
برنامه کلینیک: پنجشنبه صبح -
سيدرضا حسيني
تخصص: اورولوژي
برنامه کلینیک: شنبه بعدازظهر - دوشنبه بعدازظهر - چهارشنبه بعدازظهر -
سيدمحسن محمودي
تخصص: زنان-زايمان
برنامه کلینیک: شنبه صبح -
سيروس سامي زاده
تخصص: زنان-زايمان
برنامه کلینیک: یکشنبه بعدازظهر - چهارشنبه صبح -
سيروس لالي دوليسكان
تخصص: داخلي-قلب
برنامه کلینیک: یکشنبه بعدازظهر - چهارشنبه بعدازظهر -
شاهرخ موسوي
تخصص: داخلي-گوارش
برنامه کلینیک: دوشنبه صبح(يك هفته در ميان) - چهارشنبه صبح - پنجشنبه صبح -
شهريار شكيبا
تخصص: زنان-زايمان
برنامه کلینیک: شنبه صبح - پنجشنبه بعدازظهر -
عبدالحميدانتظاري
تخصص: زنان-زايمان
برنامه کلینیک: شنبه صبح - چهارشنبه بعدازظهر -
عبداله خان فخرائي تهراني
تخصص: جراحي-مغزواعصاب
برنامه کلینیک: سه شنبه صبح و بعدازظهر -
علي اصغر حيدري
تخصص: زنان-زايمان
برنامه کلینیک: پنجشنبه صبح و بعدازظهر -
علي اصغر ظفرنيا
تخصص: زنان-زايمان
برنامه کلینیک: دوشنبه صبح و بعدازظهر -
علي رزاقيان
تخصص: زنان-زايمان
برنامه کلینیک: دوشنبه صبح -
علي رفيعي
تخصص: روانپزشك
برنامه کلینیک: شنبه بعدازظهر - سه شنبه بعدازظهر -
علي محمد ملتي
تخصص: داخلي-غدد
برنامه کلینیک: دوشنبه صبح -
عليرضا علم صاحب پور
تخصص: اورولوژي-اطفال
برنامه کلینیک: شنبه بعدازظهر - دوشنبه بعدازظهر - سه شنبه بعدازظهر -
عليرضا نوري
تخصص: ارتوپدي
برنامه کلینیک: یکشنبه بعدازظهر - چهارشنبه عدازظهر -
فاطمه آقاخاني
تخصص: زنان زايمان
برنامه کلینیک: شنبه بعدازظهر - سه شنبه صبح -
فاطمه بروجردي
تخصص: زنان-زايمان
برنامه کلینیک: یکشنبه صبح - سه شنبه بعدازظهر -
فرهاد فيروزي
تخصص: جراحي-فك-صورت-دهان
برنامه کلینیک: شنبه بعدازظهر - دوشنبه بعدازظهر - چهارشنبه بعدازظهر -
فرهاد مصدق
تخصص: ريه
برنامه کلینیک: یکشنبه صبح - چهارشنبه صبح -
فريده احمدي
تخصص: رماتولوژي
برنامه کلینیک: شنبه صبح و بعدازظهر - یکشنبه بعدازظهر - سه شنبه بعدازظهر -
فضل اله معظمي
تخصص: گوش-حلق-بيني
برنامه کلینیک: دوشنبه صبح - پنجشنبه صبح -
قنبرعباسي
تخصص: زنان-زايمان
برنامه کلینیک: چهارشنبه صبح و بعدازظهر -
كريم صالحپور اسكوئي
تخصص: اطفال
برنامه کلینیک: یکشنبه صبح - سه شنبه صبح - پنجشنبه بعدازظهر -
كيكاووس ايلخاني پور
تخصص: اورولوژي
برنامه کلینیک: دوشنبه بعدازظهر - چهارشنبه بعدازظهر -
مجتبي ميري
تخصص: جراحي-مغزواعصاب
برنامه کلینیک: دوشنبه بعدازظهر -
محمد رشيد نسب ميبدي
تخصص: اورولوژي
برنامه کلینیک: یکشنبه صبح - سه شنبه صبح -
محمداباذري
تخصص: داخلي-قلب
برنامه کلینیک: دوشنبه صبح -
محمدجوادتوحيدپور
تخصص: دندانپزشكي
برنامه کلینیک: شنبه صبح و بعدازظهر - یکشنبه صبح و بعدازظهر - دوشنبه صبح و بعدازظهر - سه شنبه صبح و بعدازظهر - چهارشنبه صبح و بعدازظهر - پنجشنبه صبح و بعدازظهر -
محمدحسن آزادي
تخصص: ارتوپدي
برنامه کلینیک: سه شنبه صبح - پنجشنبه صبح -
محمدحسين قادريان
تخصص: ژنتيك-پزشكي
برنامه کلینیک: شنبه بعدازظهر - سه شنبه بعدازظهر -
محمدرحماني
تخصص: اطفال
برنامه کلینیک: شنبه صبح - یکشنبه بعدازظهر - سه شنبه بعدازظهر -
محمدرضاخاتمي
تخصص: داخلي-كليه
برنامه کلینیک: یکشنبه بعدازظهر - سه شنبه بعدازظهر -
محمدرضامرتضوي زاده
تخصص: داخلي-خون
برنامه کلینیک: پنجشنبه صبح -
محمدزماني
تخصص: ژنتيك-پزشكي
برنامه کلینیک: یکشنبه بعدازظهر - دوشنبه بعدازظهر - چهارشنبه بعدازظهر -
محمدعلي توكلي اردكاني
تخصص: داخلي
برنامه کلینیک: شنبه بعدازظهر - دوشنبه بعدازظهر - چهارشنبه بعدازظهر -
محمدعلي رشيدي نژاد
تخصص: داخلي-قلب
برنامه کلینیک: شنبه بعدازظهر - دوشنبه صبح -
محمدعلي گودرزي
تخصص: ارتوپدي
برنامه کلینیک: یکشنبه صبح - دوشنبه بعدازظهر -
محمدمحسن اخوان آذري
تخصص: زنان-زايمان
برنامه کلینیک: دوشنبه صبح - سه شنبه صبح -
محمدمسعودمجيدي تهراني
تخصص: جراحي-قلب
برنامه کلینیک: چهارشنبه صبح -
محمود ايزدي
تخصص: دندانپزشكي
برنامه کلینیک: شنبه صبح و بعدازظهر(باتعيين وقت قبلي) - یکشنبه صبح و بعدازظهر(باتعيين وقت قبلي) - دوشنبه صبح و بعدازظهر(باتعيين وقت قبلي) - سه شنبه صبح و بعدازظهر(باتعيين وقت قبلي) - چهارشنبه صبح و بعدازظهر(باتعيين وقت قبلي) - پنجشنبه صبح و بعدازظهر(باتعيين وقت قبلي) -
محمود پيرحسيني
تخصص: ارتوپدي
برنامه کلینیک: شنبه صبح -
محمود معتمدي
تخصص: ارتوپدي
برنامه کلینیک: یکشنبه بعدازظهر - سه شنبه بعدازظهر -
محمودرحمتيان
تخصص: گوش-حلق-بيني
برنامه کلینیک: دوشنبه صبح - چهارشنبه صبح -
محمودكمالفر
تخصص: زنان-زايمان
برنامه کلینیک: یکشنبه صبح - پنجشنبه صبح -
محمودمعتمدي
تخصص: نورولژي-داخلي-مغزواعصاب
برنامه کلینیک: شنبه بعدازظهر -
مرتضي كلهر
تخصص: ارتوپدي
برنامه کلینیک: سه شنبه بعدازظهر -
مريم اميري
تخصص: زنان-زايمان
برنامه کلینیک: شنبه بعدازظهر - سه شنبه بعدازظهر -
مريم تراب پرهيز
تخصص: اورولوژي
برنامه کلینیک: یکشنبه بعدازظهر - سه شنبه بعدازظهر -
مريم شيميست
تخصص: اديولوژي(شنوايي-شناسي)
برنامه کلینیک: شنبه صبح - یکشنبه صبح - دوشنبه صبح - سه شنبه صبح و بعدازظهر - چهارشنبه صبح - پنجشنبه صبح -
مريم صداقت
تخصص: زنان-زايمان
برنامه کلینیک: سه شنبه صبح -
مژگان كريمي زارچي
تخصص: زنان-زايمان
برنامه کلینیک: یکشنبه ظهر -
مسعود مرداني
تخصص: داخلي-عفوني
برنامه کلینیک: سه شنبه صبح -
مسعودخديوي
تخصص: جراحي-مغزواعصاب
برنامه کلینیک: یکشنبه بعدازظهر - پنجشنبه بعدازظهر -
مسعودقاسمي
تخصص: داخلي-قلب
برنامه کلینیک: شنبه صبح -
مسعودهاشمي
تخصص: درد
برنامه کلینیک: دوشنبه بعدازظهر -
منصوراشرفي نيا
تخصص: زنان-زايمان
برنامه کلینیک: شنبه صبح - پنجشنبه بعدازظهر -
منصوره صافي
تخصص: زنان-زايمان
برنامه کلینیک: شنبه بعدازظهر - سه شنبه بعدازظهر -
مهدي پوست فروش تهراني
تخصص: جراحي-مغزواعصاب
برنامه کلینیک: شنبه صبح - چهارشنبه صبح -
نسرين مرادي
تخصص: زنان-زايمان
برنامه کلینیک: یکشنبه بعدازظهر - سه شنبه صبح -
نيلوفر شكيبائيان
تخصص: زنان-زايمان
برنامه کلینیک: شنبه بعدازظهر - پنجشنبه صبح -
هادي نجاتي
تخصص: داخلي-گوارش
برنامه کلینیک: یکشنبه صبح -
هاشم سزاوار سيدي
تخصص: داخلي-قلب
برنامه کلینیک: یکشنبه بعدازظهر - چهارشنبه بعدازظهر -
هوشنگ صابري
تخصص: جراحي-مغزواعصاب
برنامه کلینیک: چهارشنبه بعدازظهر -
يداله رستگاري
تخصص: داخلي-قلب
برنامه کلینیک: دوشنبه بعدازظهر -
يعقوب پورشريف
تخصص: داخلي-قلب
برنامه کلینیک: یکشنبه صبح - دوشنبه بعدازظهر - سه شنبه صبح - پنجشنبه بعدازظهر -