امکانات رفاهی

دسترسی اینترنتی در بیمارستان

جهت رفاه حال بیماران و مراجعین محترم بیمارستان ، اینترنت رایگان ، بدون رمز دسترسی ، در تمامی نقاط بیمارستان قابل دسترسی می باشد .

ارائه ی خدمات بانکی و عابر بانک :

  • در بیمارستان فوق تخصصی لاله یک باجه بانک ملت جهت ارائه ی خدمات بانکی به مراجعین و کارکنان وجود دارد . این بانک در سطح باجه از بانک ملت شعبه ی مسجد جامع شهرک غرب با کد  65656  می باشد . محل این بانک در طبقه ی همکف ، راهروی مرکزی ، قرار دارد .
  • ساعات کار این باجه روزهای شنبه تا چهارشنبه  8 تا 16  و پنجشنبه 8 تا 13  شماره تلفن آن  88570002,3  می باشد .
  • خدماتی که این بانک ارائه می دهد شامل کلیه خدمات پایه بانکی است .
  • دستگاه عابربانک ( ATM ) : در بیمارستان لاله جمعاً 4 دستگاه عابربانک وجود دارد .
  • دو دستگاه در طبقه همکف و دو دستگاه در زیر زمین اول قرار دارد .

کپی :

خدمات کپی واقع در ورودی درب اصلی بیمارستان ، جنب گلفروشی می باشد . ساعات کار 7 تا 21

تلفن : 2719

داروخانه :

داروخانه بیمارستان شامل دو بخش است . 

داروخانه داخلی : واقع در طبقه همکف ، راهروی مرکزی ، قرار دارد . این داروخانه مخصوص ارائه ی دارو و وسایل مصرفی بیماران بستری به بخش های مختلف بیمارستان است .

داروخانه خارج بیمارستان : واقع در ورودی غربی بیمارستان، به تمامی مراجعین تا ساعت 21 ارائه ی خدمات می دهد . شماره تلفن : 88570005

خدمات آمبولانس :

در صورت نیاز به استفاده از آمبولانس ، بیمارستان از طریق دفتر پرستاری با مرکز آمبولانس تماس حاصل می نماید و اقدامات و هماهنگی های لازم انجام می شود .

هزینه های آمبولانس جدا از هزینه های بیمارستان و با ارائه رسید مستقیماً دریافت می شود .

نمازخانه :

نمازخانه بیمارستان در طبقه زیرزمین دوم قرار دارد . نمازخانه از یکساعت قبل از اذان تا یکساعت پس از اذان باز می باشد . همراهان ، مراجعین و کارکنان می توانند از این فضا جهت انجام نماز و عبادت استفاده نمایند . مهر ، جانماز ، قرآن و کتابهای دعا در نمازخانه موجود است .

جهت بیماران و همراهان که تمایل به انجام فرایض مذهبی را در اتاق خود دارند ، کلیه امکانات شامل مهر و جانماز و قرآن و کتابهای دعا و جهت قبله و سنگ تیمم در بخش موجود است . کتابهای دینی سایر ادیان نیز جهت استفاده بیماران و همراهان اقلیت مذهبی ، در پذیرش موجود است .

کافه تریا ( بوفه ) بیمارستان :

بوفه بیمارستان در طبقه همکف ، راهروی مرکزی قرار دارد . ساعات کار بوفه از ساعت 7  تا 18   می باشد. شماره تلفن داخلی : 2025

 

111خدمات  اتاق ارایی (Room Designing )جهت نوزادان پرافتخار متولد شده در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله


یکی از زیباترین اتفاقات در بیمارستان ، تولد نوزادانی هست که‌ در اینده سازندگان‌ فردای‌ایران زمین خواهند بود ، به پاس این خلقت با شکوه ، بیمارستان لاله امادگی ارایه خدمات دیزاین و زیبا‌سازی اتاقهای‌ مادران عالیقدر را فراهم اورده است ، تا در مدت زمان اقامت شما والدین ، این لحظات بیاد ماندنی با ترکیب رنگهای زیبا به خاطراتی منحصر بفرد برای شما تبدیل گردد.
جهت اطلاع از انواع خدمات در این حوزه و همچنین رزرو دریافت خدمات با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید
خانم مصداقی ۰۹۱۰۵۳۴۲۴۳۲
خانم شیخ سفلی ۰۹۱۰۵۳۴۲۴۳۰
مدیریت تیم : اقای بروجردی ۰۹۱۲۱۷۷۶۱۰۷

گلفروشی :

گلفروشی بیمارستان در ورودی درب اصلی بیمارستان قرار دارد . ساعات کار گلفروشی از ساعت  7 تا 21 می باشد . شماره تلفن داخلی : 2719

برای تزئین اتاق زایمان لطفا با شماره 09359429953 تماس بگیرید .