X

اخبار و رویدادها

خدمات پزشکی و پرستاری در منزل

افتتاح واحد خدمات پزشکی و پرستاری در منزل بیمارستان لاله

خدمات پزشکی و پرستاری در منزل

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله در راستای دستيابی به بالاترین سطح کیفی مراقبت‌های درمانی در منزل،برای شما همراهان گرامی وبیماران عزیز اقدام به ارائه خدمات مراقبتي و درماني در منزل نموده است.
اين مركز با بهره گيري از كادري متخصص ، مجرب و دارا بودن تجهيزات كامل پزشكي ، آماده همكاري در ارائه خدمات پزشكي ، پرستاری و پاراکلینیک به بیماران شما در منزل و یا بیماران بستری در بخش های بالینی بیمارستان می باشد.
شایان ذکر است بخشی از خدمات قابل ارائه توسط این مرکز شامل:
خدمات مراقبت پرستاری ، اعزام نیروهای پرستاری و مراقبتی، اعزام پزشک به منزل، ویزیت آنلاین، خدمات پاراکلینیک (سونوگرافی، رادیولوژی، بلع درمانی، کاردرمانی، گفتاردرمانی، انجام انواع فیزیوتراپی اندام و بازتوانی قلبی و ریوی و ... در منزل)، خدمات آی سی یو درمنزل (تجهیز منزل بیمار با دستگاه های پیشرفته ICU)، فروش و اجاره تجهیزات پزشکی، تلفیق داروئی و مشاوره داروئی، مراقبتهای پزشکی و پرستاری از بیماران که اعمال زیبایی و اعمال جراحی داخلی و ارتوپدی و سکته مغزی داشته اند  و ....
این واحد با همكاري شركت مهردرمان در طبقه همکف بیمارستان لاله مستقر می باشد که جهت ارتباط با این واحد مي توانيد از طریق شماره های 02143000830 - 09375236539تماس حاصل فرمایید.

 

Print
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
مدیریت محتوا

مدیریت محتوا

 • All
 • اخبار داخلی بیمارستان
 • مقالات علمی
More

  درباره بیمارستان لاله

  بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله با بیش از 33 هزار متر زیربنا ، با 240 تخت قابل گسترش تا 420 تخت در 8 طبقه در زمینی به مساحت 10 هزار و 25 متر مربع در منطقه شهرک غرب بر اساس آخرین استانداردهای ابلاغی وزارت بهداشت و شهرداری و سایر سازمانهای ذیصلاح احداث شده است

  راهنمای مراجعین
  اطلاعات تماس

  تهران، شهرك غرب، فاز 5 ، خيابان سيماي ايران، نبش خيابان شجريان جنوبي (فلامك جنوبي)

  • تلفن : ۸۸۵۶۳۰۲۰ ، ۸۱۴۷۲۰۰۰ ( ۲۱ ۹۸ + )
  • پست الکترونیک : info@laleh-hospital.com
  • فکس : ۸۸۵۷۱۰۸۱ ( ۲۱ ۹۸ + )