X

آنژیوگرافی

بخش ها و خدمات / بخش های درمانی / آنژیوگرافی
بخش آنژیوگرافی ( Cath Lab )

رئیس بخش: دكتر افشین غفرانیها    
سرپرستار بخش: محمد جلالی


این بخش توسط كادر مجرب پرستاری و با حضور جمعی از مجرب ترین و خبره ترین پزشکان متخصص قلب و تخصص شاخه های مختلف این رشته، کلیه بیماری های قلبی را به دقت تشخیص داده و با بالاترین کیفیت ممکن، آنها را کنترل و درمان می کنند .
بخش دارای 2 تخت فعال ( دو اتاق آنژیوگرافی و دو دستگاه آنژیوگرافی ) بوده و كلیه وسایل مورد نیاز تشخیصی، درمانی، مانیتورینگ در این بخش موجود می باشد.
در این بخش آنژیوگرافی عروق قلب، اندامها، مغز و آنژیوپلاستی( باز كردن تنگی رگها ) ، بررسی ناهنجاری های مادرزادی قلب و درمان آنها از طریق عروق، بررسی الكتروفیزیولوژی انواع آریتمی های قلبی و درمان آنها، تعبیه انواع پیس میكرهای (باطری) قلب ، IVUS ( بررسی داخل عروق از طریق امواج صوتی )،   Rot ablator( تراشیدن تنگی عروق ) ، دستگاه ژنومتری سه بعدی قلبی ، دستگاه Ablation از بین بردن اختلالات ضربان قلب (آریتمی) ، دستگاه كرایو ( درمان اختلالات ضربان قلب از طریق سرد كردن ) جهت بیماران انجام می گردد.
آنژیوگرافی عروق و اندامها و بررسی ناهنجاری های قلبی مادرزادی از طریق عكسبرداری رنگی از آنها انجام و درمان می شود.


شماره تلفن مستقیم این بخش :
02181472193 و 02181472197 یا پس از تماس با تلفن 02181472000 داخلی های 2197 ، 2193 می باشد.

مقررات بخش :
1- وجود یك همراه نسبی (همسر و فرزند و ...) در زمان آنژیوگرافی الزامی می باشد .
2- هنگام بستری تمام لوازم شخصی بخصوص لوازم گرانقیمت را به همراه خود تحویل دهید و در نظر داشته باشید كه مسئولیت لوازم شخصی و گرانقیمت به عهده بیمار می باشد.
3- در هنگام بستری تا زمان ترخیص بیمار كارت ملی به همراه داشته باشد.
4- استعمال دخانیات در بخش اكیدا ممنوع می باشد.
5- رعایت موازین بهداشت فردی در بخش الزامی می باشد .
6- در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد و انتقاد همچنین در صورت بروز هرگونه مشكل با مسئول بخش یا واحد رسیدگی به شكایات و انتقادات به شماره تلفن 02181472020 تماس حاصل فرمایید.

 

درباره بیمارستان لاله

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله با بیش از 33 هزار متر زیربنا ، با 240 تخت قابل گسترش تا 420 تخت در 8 طبقه در زمینی به مساحت 10 هزار و 25 متر مربع در منطقه شهرک غرب بر اساس آخرین استانداردهای ابلاغی وزارت بهداشت و شهرداری و سایر سازمانهای ذیصلاح احداث شده است
250 پزشک متخصص که از اعضاء هیئت علمی دانشگاههای کشور هستند به همراه 960 نفر کادر درمانی و اداری مجرب در 29 بخش تخصصی و 24 کلینیک درمانی این بیمارستان مشغول به کار هستند.

اطلاعات تماس

تهران، شهرك غرب، فاز 5 ، خيابان سيماي ايران، نبش خيابان شجريان جنوبي (فلامك جنوبي)

  • تلفن : ۸۸۵۶۳۰۲۰ ، ۸۱۴۷۲۰۰۰ ( ۲۱ ۹۸ + )
  • پست الکترونیک : info@laleh-hospital.com
  • فکس : ۸۸۵۷۱۰۸۱ ( ۲۱ ۹۸ + )