X

C.S.S.D

بخش ها و خدمات / بخش های درمانی / C.S.S.D
بخش CSSD ( استريل مركزی )

سرپرستار بخش : بهارک مرادی


جامع ترين خدمات استريل در بيمارستان در بخش استريل مركزي ارائه مي شود. اين بخش به عنوان قلب تپنده بيمارستان در راستاي ارائه خدمات استريل به بخش هاي استفاده كننده بيمارستان، حائز اهميت مي باشد.
عمده ترين خدمات استريل اين بخش شامل كليه فرآيند هايي مي باشد كه طي آن وسايل و ابزارهاي استفاده شده در بخش اعمال جراحي و ساير بخش ها، شستشو، آماده سازي و بسته بندي، استريل و انبار شده و در نهايت جهت استفاده ي مجدد به منظور ارائه ي خدمات تشخيصي و درماني به بيماران، در اختيار بخش هايي همچون اعمال جراحي، زايمان، مراقبت هاي ويژه، اورژانس، درمانگاه و بستري ها قرار داده مي شوند.
لازم به توضيح است اقلام يك بار مصرف پس از مصرف، از چرخه خدمات استريل خارج شده و از بين برده مي شوند. همچنين از ساير خدمات اين بخش مي توان به آماده سازي و بسته بندي، استريل و انبار اقلام و لوازم مصرفي يا پارچه اي تميز و همچنين انبار وتوزيع اقلام و لوازم مصرفي نو و استريل اشاره نمود.


دستگاه هاي موجود در بخش:
1- بخش مجهز به دو عدد دستگاه واشر جهت شستشوي وسايل و اقلام آلوده
2- دو عدد دستگاه اتوكلاو بخار جهت استريل وسايل و اقلام
3- دو عدد دستگاه پلاسما جهت استريل وسايل و اقلام حساس به حرارت


شماره تلفن مستقيم اين بخش :
02181472790 و 02181472791 و يا پس از تماس با تلفن 02181472000 داخلي هاي 2790 ،2791 مي باشد.

 

 

درباره بیمارستان لاله

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله با بیش از 33 هزار متر زیربنا ، با 240 تخت قابل گسترش تا 420 تخت در 8 طبقه در زمینی به مساحت 10 هزار و 25 متر مربع در منطقه شهرک غرب بر اساس آخرین استانداردهای ابلاغی وزارت بهداشت و شهرداری و سایر سازمانهای ذیصلاح احداث شده است
250 پزشک متخصص که از اعضاء هیئت علمی دانشگاههای کشور هستند به همراه 960 نفر کادر درمانی و اداری مجرب در 29 بخش تخصصی و 24 کلینیک درمانی این بیمارستان مشغول به کار هستند.

اطلاعات تماس

تهران، شهرك غرب، فاز 5 ، خيابان سيماي ايران، نبش خيابان شجريان جنوبي (فلامك جنوبي)

  • تلفن : ۸۸۵۶۳۰۲۰ ، ۸۱۴۷۲۰۰۰ ( ۲۱ ۹۸ + )
  • پست الکترونیک : info@laleh-hospital.com
  • فکس : ۸۸۵۷۱۰۸۱ ( ۲۱ ۹۸ + )