X

IVF

بخش ها و خدمات / بخش های درمانی / IVF
بخش درمان ناباروری IVF

رئيس بخش: دكتر عباس افلاطونيان  
سرپرستار بخش: سيده طيبه آل نبي     


اين بخش با همکاری متخصصین زنان، جنین‌شناسی، اورولوژی، ژنتیک و تغذیه، دارای سا‌ل‌ها تجربه و تاریخچه‌ای موفق مشغول فعالیت است. این بخش با پیشرو بودن در کشور و همگام بودن با تکنولوژی‌های نوین در تشخیص و درمان ناباروری، ارائه خدمات تشخیصی و درمانی گسترده در بهترین سطح کیفی و تصمیم‌گیری بر مبنای اصول اخلاقی و رضایت مراجعین، در موارد اصلی ذيل فعالیت‌های درمانی خود را در ارتباط با درمان بیماران نابارور و تحقق رؤیای بچه‌دار شدن آن‌ها ارائه می‌دهد:
لقاح مصنوعي (  ICSI – IVF)، IUI، آزمايش اسپرم با شستشو، انتقال جنين تازه و فريز شده، فريز و نگهداري جنين ، تخمك و اسپرم، هيستروسكوپي، سركلاژ، كورتاژ تشخيصي، نمونه برداري از جنين جهت تعيين سلامت جنين قبل از انتقال  (PGS-PGD)
تیم فوق تخصصی درمان ناباروری بيمارستان لاله با بهره گيري از اساتيدي با تجربه و موفق در رشته خود در سطح ملی و بین‌المللی شناخته شده هستند و از میان بهترین‌ها انتخاب شده‌اند. در این بخش سعی بر این است تا با بهره‌گیری از تجهیزات و مواد مصرفی مورد استفاده از آخرین فناوری‌های روز دنیا و با در نظر گرفتن مشکلات و نواقص موجود در راهکارهای درمانی، برای بیمارانی که سال‌ها تلاش ناموفق داشته‌اند، راه حلی برای رفع این نواقص یافته و راهی به سوی موفقیت باز شود. درصد موفقیت برای درمان ناباروری در بخش فوق تخصصي درمان ناباروری بيمارستان لاله در زمره بالاترین‌ها در كشور است.


این بخش دارای  اتاق عمل مجهز با پیشرفته ترین ماشین های بیهوشی و مانیتورینگ قلبی ریوی است که به صورت مستمر توسط متخصص بیهوشی و تکنسین های متحبر بیهوشی و پرسنل پرستاری پوشش داده میشود. همچنین اتاق ریکاوری، آزمايشگاهIVF  و آندرولوژي، بخش يستري، پذيرش و ترخيص، اتاق نمونه گيري اسپرم واتاق IUI و همچنين كلينيك ناباروري جهت ويزيت و مشاوره مجهز به دستگاه سونوگرافي مي باشد.


شماره تلفن مستقيم اين بخش :
02181472934 و 02181472950 جهت ارتباط با واحد پذيرش
02181472926 جهت ارتباط با مشاور
و همچنين تلفن مستقيم 02188563006 مي باشد.


مقررات بخش :
1- حضور زوجين در پذيرش قبل از كليه اعمال جراحي با اصل مدارك شناسايي و همراه داشتن آزمايشات روتين قبل از عمل در زمان پذيرش الزامي مي باشد.
2- هنگام بستري تمام لوازم شخصي بخصوص لوازم گرانقيمت را به همراه خود تحويل دهيد و در نظر داشته باشيد كه مسئوليت لوازم شخصي و گرانقيمت به عهده بيمار مي باشد.
3- در هنگام بستري تا زمان ترخيص بيمار كارت ملي به همراه داشته باشد.
4- استعمال دخانيات در بخش اكيدا ممنوع مي باشد.
5- رعايت موازين بهداشت فردي در بخش الزامي مي باشد .
6- تعداد همراه جهت هر بيمار يك نفر بصورت همگن مي باشد.
7- در صورت داشتن هرگونه پيشنهاد و انتقاد همچنين در صورت بروز هرگونه مشكل با مسئول بخش يا واحد رسيدگي به شكايات و انتقادات به شماره تلفن 02181472020 تماس حاصل فرماييد.

 

درباره بیمارستان لاله

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله با بیش از 33 هزار متر زیربنا ، با 240 تخت قابل گسترش تا 420 تخت در 8 طبقه در زمینی به مساحت 10 هزار و 25 متر مربع در منطقه شهرک غرب بر اساس آخرین استانداردهای ابلاغی وزارت بهداشت و شهرداری و سایر سازمانهای ذیصلاح احداث شده است
250 پزشک متخصص که از اعضاء هیئت علمی دانشگاههای کشور هستند به همراه 960 نفر کادر درمانی و اداری مجرب در 29 بخش تخصصی و 24 کلینیک درمانی این بیمارستان مشغول به کار هستند.

اطلاعات تماس

تهران، شهرك غرب، فاز 5 ، خيابان سيماي ايران، نبش خيابان شجريان جنوبي (فلامك جنوبي)

  • تلفن : ۸۸۵۶۳۰۲۰ ، ۸۱۴۷۲۰۰۰ ( ۲۱ ۹۸ + )
  • پست الکترونیک : info@laleh-hospital.com
  • فکس : ۸۸۵۷۱۰۸۱ ( ۲۱ ۹۸ + )