X

تصویربرداری

بخش ها و خدمات / بخش های پاراکلینیکی / تصویربرداری
مرکز تصویر برداری ( رادیولوژی،سونوگرافي ، CT اسكن ، MRI )

رئيس  : دكتر پيمان مقدم شاد
مسئول فني : دكتر فريده حلاجي
سوپروايزر : مهدي شمسي


بخش راديولوژي بيمارستان لاله داراي يك اتاق تصوير برداري جنرال ، يك اتاق تصويربرداري با سيستم DR ( فلوراسكوپي ) ، اتاق ماموگرافي مجزا ، اتاق تصويربرداري فك و صورت ، اتاق CR و تاريكخانه مي باشد. همچنين داراي چهار دستگاه راديوگرافي پرتابل، دو دستگاه C-Arm مستقر در اتاق عمل مي باشد. اين اتاق را مي توان اصلي ترين اتاق بخش راديولوژي دانست چرا كه بيشتر تصوير برداري هاي روتين و گرافی های ساده آزمون هایSupine & Upright و حتی بيمارانی که قادر به حرکت نمیباشند در اين اتاق انجام مي شود .


در بدو ورود به اين اتاق ، راهروي كوچكي قرار دارد كه شامل دو رختكن ( جهت تعويض لباس بيماران در صورت نياز ) است . و همچنين در داخل اتاق يك سرويس بهداشتي نيز وجود دارد . سيستم كنترل دستگاه در بيرون اتاق ، يعني در اتاق كنترل تعبيه شده و مي توان از طريق پنجره كوچكي كه در كنار آن است ، داخل اتاق را مشاهده كرد.


شماره تلفن مستقيم :
02181472603 و 02181472604 و يا پس از تماس با تلفن 02181472000 داخلي هاي  2603، 2604 و 2663 مي باشد.

 

 

درباره بیمارستان لاله

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله با بیش از 33 هزار متر زیربنا ، با 240 تخت قابل گسترش تا 420 تخت در 8 طبقه در زمینی به مساحت 10 هزار و 25 متر مربع در منطقه شهرک غرب بر اساس آخرین استانداردهای ابلاغی وزارت بهداشت و شهرداری و سایر سازمانهای ذیصلاح احداث شده است
250 پزشک متخصص که از اعضاء هیئت علمی دانشگاههای کشور هستند به همراه 960 نفر کادر درمانی و اداری مجرب در 29 بخش تخصصی و 24 کلینیک درمانی این بیمارستان مشغول به کار هستند.

اطلاعات تماس

تهران، شهرك غرب، فاز 5 ، خيابان سيماي ايران، نبش خيابان شجريان جنوبي (فلامك جنوبي)

  • تلفن : ۸۸۵۶۳۰۲۰ ، ۸۱۴۷۲۰۰۰ ( ۲۱ ۹۸ + )
  • پست الکترونیک : info@laleh-hospital.com
  • فکس : ۸۸۵۷۱۰۸۱ ( ۲۱ ۹۸ + )