X

دندانپزشكي

بخش ها و خدمات / بخش های پاراکلینیکی / دندانپزشكي
كلینیک دندانپزشكی

رئيس واحد : دكتر افشين اوركي روشن پور


اين كلينيك توسط كادري مجرب و با حضور جمعی از مجرب ترین و خبره ترین پزشکان جراح و متخصص دندانپزشكي، با بهره گیری از تکنولوژی و علم روز دنیا، کلیه بیماری های مربوط به دهان و دندان را به دقت تشخیص داده و با بالاترین کیفیت ممکن، آنها را کنترل و درمان می کنند .
كلينيك تخصصي دندانپزشكي لاله در رشته هاي اطفال، پروتز، جراحي و ترميمي، مشكلات مفصل فك و زيبايي ( اصلاح طرح لبخند، پرسلن لمينيت، بليچينگ و ... ) فعال مي باشد. همچنين با بهره گيري از پيشرفته ترين و به روز ترين تجهيزات مربوط به دندانپزشكي و استفاده از مواد مصرفي با كيفيت و برترين برند هاي دنيا، درمان هاي عمومي و تخصصي دندانپزشكي را در محيطي آرام جهت شما مراجعين محترم انجام مي پذيرد.


اگر از درد هاي شبانه دندان رنج مي بريد، اورژانس كلينيك دندانپزشكي لاله به صورت شبانه روزي از طريق مراجعه شما به واحد اورژانس و هماهنگي با دندانپزشك آنكال آمادگي ارائه خدمت به مراجعين محترم را دارد.


شماره تلفن مستقيم اين واحد:
02181472041  و يا پس از تماس با تلفن 02181472000 داخلي هاي 2041 می باشد.

مقررات بخش :
1- ساعت كاري كلينيك دندانپزشكي شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8:30 الي 18:00 و اورژانس دندانپزشكی از ساعت 22:00 الي 6:00 صبح می باشد.
2- استعمال دخانيات در بخش اكيدا ممنوع مي باشد.
3- رعايت موازين بهداشت فردي در بخش الزامي مي باشد .
4- در صورت داشتن هرگونه پيشنهاد و انتقاد همچنين در صورت بروز هرگونه مشكل با مسئول بخش يا واحد رسيدگي به شكايات و انتقادات به شماره تلفن 02181472020 تماس حاصل فرماييد.

 

 

درباره بیمارستان لاله

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله با بیش از 33 هزار متر زیربنا ، با 240 تخت قابل گسترش تا 420 تخت در 8 طبقه در زمینی به مساحت 10 هزار و 25 متر مربع در منطقه شهرک غرب بر اساس آخرین استانداردهای ابلاغی وزارت بهداشت و شهرداری و سایر سازمانهای ذیصلاح احداث شده است
250 پزشک متخصص که از اعضاء هیئت علمی دانشگاههای کشور هستند به همراه 960 نفر کادر درمانی و اداری مجرب در 29 بخش تخصصی و 24 کلینیک درمانی این بیمارستان مشغول به کار هستند.

اطلاعات تماس

تهران، شهرك غرب، فاز 5 ، خيابان سيماي ايران، نبش خيابان شجريان جنوبي (فلامك جنوبي)

  • تلفن : ۸۸۵۶۳۰۲۰ ، ۸۱۴۷۲۰۰۰ ( ۲۱ ۹۸ + )
  • پست الکترونیک : info@laleh-hospital.com
  • فکس : ۸۸۵۷۱۰۸۱ ( ۲۱ ۹۸ + )