X

معرفی بخش IPD

دپارتمان بیماران بین الملل / معرفی بخش IPD
واحد بیماران بین الملل ( IPD )

 

مسئول واحدعاطفه حسيني


معرفی واحد بیماران بین الملل بیمارستان لاله :
واحد بیماران بین الملل بیمارستان لاله واقع در طبقه همكف میباشد و دارای خدمات و  هماهنگی های اولیه، اتاق انتظار، پذیرایی، پزشك IPD  و پزشك معالج بیماران می باشد. این واحد در طبقه همكف بیمارستان واقع شده است.
بیمارستان لاله خدماتی ارزشمند در حوزه توریسم درمانی به بیماران بین الملل ارائه می دهد.
فرآیند تشخیص و درمان در كنار اقامت بیمار و همراهشان در اتاق های خصوصی، دوتخته، و یا VIP كه توسط واحد بیماران بین الملل هماهنگ شده و در اختیار ایشان قرارداده می شود.

خدمات واحد اموربیماران  بین الملل :
با مراجعه به سایت بیمارستان و راهنمایی مربوطه ،با كارشناس IPD  تماس بگیرید كه ایشان تمامی اطلاعات رادراختیار شما قرارداده و به همه سوالات شما پاسخ می دهد. بعداز آن ازبیماران خواسته می شود مدارك پزشكی خود را در اختیار ایشان قراردهید تا سوابق پزشكی شما را با متخصصین مربوطه مطرح كرده و پس از ارزیابی همه جانبه شرح درمان ، به شما اطلاع داده میشود كه در صورت تمایل برای یك تاریخ معین مراجعه نموده و تمهیدات لازم را برای سفرتان در نظر بگیرید .

پذیرش بیماران :
 
از بدو ورود با مراجعه به واحد روابط بین الملل و ارائه پاسپورت بیمار از طریق كارشناس واحد مربوطه انجام میگیرد و با توجه به مشكل بیمار و هماهنگی با پزشك IPD در كوتاهترین زمان ممكن برای بخش مربوطه پرونده پزشكی بیمار تشكیل می گردد و اقدامات درمانی جهت بیمار آغاز می شود.
بیمار در طول بستری در بیمارستان  همه روزه از طریق كارشناس واحد بین الملل پیگیری می شود و با مترجم یا رابط بیمار در تماس می باشد و پیگیریهای مربوطه از طریق ایشان انجام میگیرد و با ارائه برگه نظر سنجی با توجه به زبان بیمار نظرسنجی می شود و در نهایت در روز ترخیص با ارائه صورتحساب مربوطه و برگه خروج بیمار ترخیص می گردد و در 10 روز بعداز ترخیص نیز توسط واحد بین الملل مورد پیگیری قرار می گیرد.
امكانات رفاهی برای بیماران بین الملل و همراهان آنها :
1- مترجم زبان های انگلیسی، عربی، كردی
2- اتاق های خصوصی و VIP
3- اینترنت و Wi-Fi
4- كافه تریا
5- امكان سفارش انواع غذا
6- تاكسی سرویس
7- بانك
8- نمازخانه
9- امدادآمبولانس
10- تابلوهای ترجمه شده به زبان انگلیسی
11- خدمات پرستاری در منزل و یا در اتاق بیمار در بیمارستان


درصورت تمایل مراجعین گرامی و همراهان وی ، هماهنگی جهت اقامت در هتل های نزدیك بیمارستان انجام می گیرد.


كنترل هزینه درمانی :
می توانید برای اطلاع از هزینه ها قبل از مراجعه حضوری به بیمارستان هزینه تقریبی آن را از كارشناس IPD  بپرسید.


شماره تماس :
تلفن مستقیم 02181471770 یا 09912747946  مسئول واحد IPD خانم حسيني 

 

درباره بیمارستان لاله

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله با بیش از 33 هزار متر زیربنا ، با 240 تخت قابل گسترش تا 420 تخت در 8 طبقه در زمینی به مساحت 10 هزار و 25 متر مربع در منطقه شهرک غرب بر اساس آخرین استانداردهای ابلاغی وزارت بهداشت و شهرداری و سایر سازمانهای ذیصلاح احداث شده است
250 پزشک متخصص که از اعضاء هیئت علمی دانشگاههای کشور هستند به همراه 960 نفر کادر درمانی و اداری مجرب در 29 بخش تخصصی و 24 کلینیک درمانی این بیمارستان مشغول به کار هستند.

اطلاعات تماس

تهران، شهرك غرب، فاز 5 ، خيابان سيماي ايران، نبش خيابان شجريان جنوبي (فلامك جنوبي)

  • تلفن : ۸۸۵۶۳۰۲۰ ، ۸۱۴۷۲۰۰۰ ( ۲۱ ۹۸ + )
  • پست الکترونیک : info@laleh-hospital.com
  • فکس : ۸۸۵۷۱۰۸۱ ( ۲۱ ۹۸ + )