X

امکانات رفاهی

راهنمای مراجعین / امکانات رفاهی
امکانات رفاهی

دسترسی اینترنت در بیمارستان

جهت رفاه حال بیماران و همراهان پس از پذيرش بيماران بستري  نام كاربري و رمز عبور به آنها پيامك شده و دسترسي به اينترنت در تمامي قسمت هاي بيمارستان فعال مي باشد .


ارائه خدمات بانکی و عابر بانک :

•    در بیمارستان فوق تخصصی لاله یک باجه بانک ملت جهت ارائه ی خدمات بانکی به مراجعین و کارکنان وجود دارد. محل این بانک در طبقه ی  منفي يك بيمارستان مي باشد .
ساعات کار این باجه روزهای شنبه تا چهارشنبه  8 تا 14   و پنجشنبه 8 تا 12  شماره تلفن آن  88570002,3  می باشد .
خدماتی که این بانک ارائه می دهد شامل کلیه خدمات پایه بانکی است .
•    دستگاه عابربانک  : در بیمارستان لاله جمعاً 3  دستگاه عابربانک وجود دارد . دو دستگاه در طبقه همکف و يك دستگاه در زیر زمین اول قرار دارد .


خدمات فتوکپی :

خدمات فتوکپی واقع در طبقه منفي يك در قسمت بوفه بيمارستان فعال مي باشد .


نمازخانه :

نمازخانه بیمارستان در طبقه زیرزمین دوم قرار دارد . نمازخانه از یکساعت قبل از اذان تا یکساعت پس از اذان داير می باشد . مهر ، جانماز ، قرآن و کتابهای دعا در نمازخانه موجود است .
جهت بیماران و همراهان که تمایل به انجام فرایض مذهبی در اتاق خود دارند ، کلیه امکانات شامل مهر و جانماز و قرآن و کتابهای دعا و جهت قبله و سنگ تیمم در بخش ها  موجود است . کتب دینی سایر ادیان نیز جهت استفاده بیماران و همراهان اقلیت مذهبی ، در پذیرش موجود است


کافه تریا ( بوفه ) بیمارستان :

•    كافه تريا بیمارستان در طبقه همکف در لابي بيمارستان ، قرار دارد . ساعات کار بوفه از ساعت 8  لغايت 20   می باشد . ( شماره تلفن داخلی : 2025 )
•    بوفه ( سوپرماركت ) در طبقه زير زمين اول  خدمات را از ساعت 8 لغايت 23 ارائه مي دهد.

 

اتاق هاي خصوصي و VIP :
اتاق هاي خصوصي و VIPبا پذيرايي و خدمات ويژه در بيمارستان به مهمانان عزيز ارائه خدمت مي نمايد.

 

درباره بیمارستان لاله

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی لاله با بیش از 33 هزار متر زیربنا ، با 240 تخت قابل گسترش تا 420 تخت در 8 طبقه در زمینی به مساحت 10 هزار و 25 متر مربع در منطقه شهرک غرب بر اساس آخرین استانداردهای ابلاغی وزارت بهداشت و شهرداری و سایر سازمانهای ذیصلاح احداث شده است
250 پزشک متخصص که از اعضاء هیئت علمی دانشگاههای کشور هستند به همراه 960 نفر کادر درمانی و اداری مجرب در 29 بخش تخصصی و 24 کلینیک درمانی این بیمارستان مشغول به کار هستند.

اطلاعات تماس

تهران، شهرك غرب، فاز 5 ، خيابان سيماي ايران، نبش خيابان شجريان جنوبي (فلامك جنوبي)

  • تلفن : ۸۸۵۶۳۰۲۰ ، ۸۱۴۷۲۰۰۰ ( ۲۱ ۹۸ + )
  • پست الکترونیک : info@laleh-hospital.com
  • فکس : ۸۸۵۷۱۰۸۱ ( ۲۱ ۹۸ + )